Ostatnio zaprojektowane:

Kraków - Reklama drogą do sukcesu!

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na długofalową analizę rynku reklamy w Krakowie. Dzięki wykonanym badaniom wiemy jaki typ reklamy będzie najbardziej adekwatny do branży naszego Klienta. Każdy z naszych Klientów może liczyć na fachową obsługę i przygotowanie indywidualnej oferty na usługi reklamowe.

Z nami osiągniesz sukces!

Gdy przedstawiony plan kampanii po konsultacjach z Klientem zostanie zaakceptowany - ruszamy do pracy. Czas realizacji jest uzależniony od wybranych form reklamy i zawsze jest indywidualnie uzgadniany ze Zleceniodawcą. W zalezności od wymagań Klienta możemy zaoferować:

  • Druk ulotek w wielu różnych formatach: A4, A5, DL oraz A6 na papierze o różnej gramaturze po bardzo atrakcyjnych cenach!
  • Kolportaż materiałów reklamowych na terenie całego Krakowa. Docieramy do ponad 150 tysięcy mieszkań i obsługujemy wszystkie ważne skrzyżowania!
  • Tworznie profesjonalnych stron WWW dla firm i osób prywatnych. Wdrażanie sklepów internetowych na najlepszych aplikacjach z branży handlu internetowego!
  • Skuteczne i tanie pozycjonowanie stron internetowych. Płacisz TYLKO ZA OSIĄGNIĘTE rezultaty na wybranych przez siebie frazach.
  • Reklama w comiesięcznym informatorze usługowym o nakładzie 50 000 egzemplarzy kolportowanym na największych skrzyżowaniach w Krakowie bezpośrednio do kierowców.
  • Nawyższej jakości druk bannerów reklamowych i przygotowywanie reklam świetlnych do montażu na ścianach budynków i specjalnych konstrukcjach metalowych.