Ostatnio zaprojektowane:

Kolportaż ulotek

Kolportaż Kraków

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym rozprowadzaniem ulotek i materiałów reklamowych na terenie Krakowa. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług dystrybucyjnych. Oferujemy Państwu konkurencyjne ceny.

Wieloletnie doświadczenie pomaga nam doradzić Klientowi jaka forma dystrybucji ulotek będzie najbardziej skuteczna a zarazem odpowiednia do budżetu, którym dysponuje.

Oferujemy roznoszenie ulotek, gazetek, plakatów:

  • Na skrzyżowaniach o dużym natężeniu ruchu bezpośrednio do rąk kierowców. Pracujemy w całym Krakowie, także w miejsach wskazanych przez Klientów.
  • Do bloków (skrzynki lub wycieraczki).

Kolportaż na skrzyżowaniach

  • Ta metoda kolportażu świetnie sprawdza się wśród reklamodawców z branży motoryzacyjnej oraz usługowej. Ulotki trafiają bezpośrednio do kierowców na skrzyżowaniach, którzy zatrzymują się na sygnalizacji świetlnej.
  • Przy tej formie kolportażu można dotrzeć zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm (poprzez ich pracowników).
  • Więcej...

Rozdawanie ulotek przechodniom

  • Przy dużych kampaniach promocyjnych lub akcjach ukierunkowanych na konkretną lokalizację bardzo skuteczne okazuje się rozdawanie ulotek przechodniom. W przypadku wielkiej kampanii, tą formę kolportażu traktuje się jako uzupełnienie do pozostałych (dystrybucja na skrzyżowaniach i do skrzynek w blokach). Jeśli jednak prowadzimy biznes lokalny i osoby przechodzące w okolicy są naszym targetem to rozdawanie ulotek na tzw. chodniku przynosi dobre rezultaty.

Jesteśmy w 100% skuteczni!

  • Dystrybucja materiałów odbywa się w dni robocze, od poniedziałku do soboty.
  • Realizujemy każde zamówienie - dostosowujemy je do indywidualnych wymagań klienta.

Monitorujemy kolportaż!

Monitorujemy kolportaż, a z Państwem kontaktujemy się na bieżąco poprzez smsy i e-maile. Istnieje możliwość osobistego sprawdzenia osób kolportujących ulotki.

Zadzwoń już dziś - 661 921 126!

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, możesz użyć naszego formularza do kontaktu e-mailowego.